GetawayClub Latvia Forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GetawayClub Latvia Forums

Uzmanību! Reģistrācija TIKAI ar GetawayClub niku!
 
SatursPortaleMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Varbūt ir vērts dalīties pieredzē??

Go down 
5 posters
AutorsZiņojums
vitaz
Līderis
Līderis
vitaz


Female Number of posts : 56
Age : 56
Tavs sakāmais citiem : Tici!!! Un viss notiksies!
Registration date : 17.09.07

Varbūt ir vērts dalīties pieredzē?? Empty
PostTēma: Varbūt ir vērts dalīties pieredzē??   Varbūt ir vērts dalīties pieredzē?? Icon_minitimeSvētdena Decembris 09, 2007 1:28 am

Exclamation Question
blissysmile post
Daudzi no mums getaway darbojas ilgāk nekā citi, ir uzkrāta pieredze, piedzīvotas dažādas traģikomiskas un vienkārši smieklīgas situācijas, dzirdēti super jokaini jautājumi un saņemtas visdīvainākas atrunas. Iesaku stāstīt par kurioziem gadījumiem, kā esat spējuši izkļūt no neveiklām situācijām, vienvārdsakot - dalīties pieredzē.

Rakstiet, neslēpiet "sveci zem pūra"°!!


study unsure 1d helpsmilie Hi!! unsure search rtfm mail1 on_the_quiet2 lol2
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.getawayclub.net/vitaz/0/en/join.html
cordi
Līderis
Līderis
cordi


Female Number of posts : 68
Age : 60
Registration date : 27.08.07

Varbūt ir vērts dalīties pieredzē?? Empty
PostTēma: Labs jautājums!   Varbūt ir vērts dalīties pieredzē?? Icon_minitimeSvētdena Decembris 09, 2007 10:56 am

Sveiciens visiem ! Hello
Nu ko ...stastīt , droši vien būtu daudz ko, bet iesākumam, lai iedrošinātu pārējos...
Šai biznesā vai pat drīzāk jāsaka - šā veida biznesā ,NOTEIKTI neesmu "veterāns", bet tīkla mārketinga biznesa peripētijas pazīstu nu jau piecus gadus...
Visvairāk man sarunās ar cilvēkiem liek pasmaidīt jautājums: "...bet cik droši 1d hunter tas ir un kur ir garantija?.... " - super jautajums, vai ne? thumbup ... Īpaši mūsdienu pasaulē,kad katrs,kurš atrod kādu iespēju pelnīt un, īpaši algotajā darbā - allaž no darba devēja puses ir 100%tīgi nodrošināts GAN ar stabilu algu, gan drošu karjeras izaugsmi, gan garantiju, ka firma nebankrotēs, ka alga tiks izmaksāta precīzi, jau iepriekš zināmā datumā utt.utt.utt.
dirol dirol dirol
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.getawayclub.net/Cordi/0/en/join.html
vitaz
Līderis
Līderis
vitaz


Female Number of posts : 56
Age : 56
Tavs sakāmais citiem : Tici!!! Un viss notiksies!
Registration date : 17.09.07

Varbūt ir vērts dalīties pieredzē?? Empty
PostTēma: Re: Varbūt ir vērts dalīties pieredzē??   Varbūt ir vērts dalīties pieredzē?? Icon_minitimePirmdiena Decembris 10, 2007 10:28 am

Surprised Bieži vien cilvēki, kam piedāvāju mainīt savu dzīvi, kļūt materiāli neatkarīgam, man teic - "Pārliecini mani!". Šāds jautājums pirmajā mēnesī tiešām uzdzina tirpas un "ar putām uz lūpām" stāstīju par getaway, peļņas iespējām..... Lai beigās dzirdētu frāzi: "Ķad saņemsi pirmo tūkstoti, tad arī parunāsim.....".
viannen
Tagad ir pirmais tūkstotis, bet nav to cilvēku ļoti vienkārša iemesla - nu nevēršos es pie viņiem. Pienāks laiks vai nu paši atnāks, vai arī nav lemts viņiem būt veiksmīgiem.
prankster2 scare secret
Arī pierunāt vairs nevienu netaisos -ja jau cilvēks ir izvēlējies, smagi strādājot, nopelnīt tā, lai knapi pietiek nomaksāt visus komunālos maksājumus, iegādāties pārtiku un vienalga mēneša beigās jādomā - kā nu tagad savelku galus kopā. Nevaru viņu mainīt un nevajag arī - tādu likteni viņš pats sev ir izvēlējies.
Tā - nemaz tik komiski nesanāca, bet tomēr - tā notiek un diezgan bieži.... study
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.getawayclub.net/vitaz/0/en/join.html
vitaz
Līderis
Līderis
vitaz


Female Number of posts : 56
Age : 56
Tavs sakāmais citiem : Tici!!! Un viss notiksies!
Registration date : 17.09.07

Varbūt ir vērts dalīties pieredzē?? Empty
PostTēma: Re: Varbūt ir vērts dalīties pieredzē??   Varbūt ir vērts dalīties pieredzē?? Icon_minitimeSestdiena Decembris 22, 2007 1:40 am

affraid Cik noprotu - visi pārējie ir tik ļoti aizņemti biznesā, ka nav laika dalīties pieredzē. Bet... varbūt negrib- jo, "nedod Dievs, kāds sāks izmantot manas idejas"!!! hunter Tā nu nevar... Bet vai vēl līdz šim nejūtat, ka strādājam komandā?
Es pat pateikšu otro biežāko atrunu (vismaz man)..... Man nav liekas naudas.... Vai kāds prasa LIEKU naudu??? Es nē - vismaz pēdējos mēnešus noteikti prasu vai negrib mainīt nieka 100 latus pret 17 000 dolāru. Un ziniet - vēl ar vien gadās tādi, kas saka NĒ!! Hi - viņi netic paši sev!! Mums viņus arī nevajag. Vai tā??? Tātad naudas viņiem pietiek. Meklējam nākamo, kam vajag!
Ja godīgi - man patīk pāris pēdējie gadījumi - "paņem mani komandā"..... Es varēju būt lepna un piedāvāju vietu, kur mūsu komandas biedram iet mazliet grūtāk nekā citiem flower Tas tā mazliet. Un par ko runāju - viņa tagad zin, kā notiek Hello Wink


Neticu, ka citiem nav nekādu kuriozu, nav neviena pastāstiņa.... blush
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.getawayclub.net/vitaz/0/en/join.html
vacation
Līderis
Līderis
vacation


Male Number of posts : 161
Age : 55
Registration date : 15.09.07

Varbūt ir vērts dalīties pieredzē?? Empty
PostTēma: Re: Varbūt ir vērts dalīties pieredzē??   Varbūt ir vērts dalīties pieredzē?? Icon_minitimeSestdiena Decembris 22, 2007 7:25 pm

Ir diezgan jaapadomaa scratch_one-s_head mail1 , lai uzrakstiitu kautko par /panakumu formulu/ tieshi GetAway... un nepieskarties veertiibaam, ar kuraam vadu savu dziivi vispaar preved
Ir jaabuut interesei par visaam GetAway marketplaana nianseem, izpratnei un spejai prezentet tieshi marketplaanu rtfm ,paarliecinoties ka cilveeks kam par to stastat, nav tam vienkaarshi noticeejis dash3 , bet tieshaam izpratis viannen dancing , kas ir matrica /boards/ un kas struktuura /downline/ ar ko shiis divas lietas atshkjiras...
un ar visu to, ka man starteejot, bija skaidra shii atshkjiriiba, es atklaaju arvien jaunas interesantas nianses , kadas ir raksturigas tieshi GetAway marketplaanam... un lidz shim katrs taads atklaajums mani ir paarsteidzis tikai pozitiivi un par labu komandas saliedeetam drabam, kada arii bija mana saakotneejaa nostaaja, pieregjistreejot savu pirmo partneri.... /to ko iegusim straadaajot komandaa, neieguusim katrs vienatnee/
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.getawayclub.net/vacation/0/en/compensation.html
silvestrs
Jauniņais
Jauniņais



Male Number of posts : 13
Age : 36
Registration date : 16.09.07

Varbūt ir vērts dalīties pieredzē?? Empty
PostTēma: Re: Varbūt ir vērts dalīties pieredzē??   Varbūt ir vērts dalīties pieredzē?? Icon_minitimeSvētdena Janvāris 06, 2008 4:17 am

vitaz teiktais ievieš jaunas vēsmas tekstā ar ko parasti iesāku runāt par MLM :))
labs :))

no savas puses varu teikt, ka stāstu visu kā ir, saku uzreiz, ka nekas pārlieku viegls vai grūts tas nav, un ka jāpieliek savas pūles tur ir, jo īpaši sākumā. Vissvarīgākais ir sākums, jo ātrāk sāksi, jo vieglāk ies vēlāk uz priekšu, bet ja tūļāsies sākumā, tad arī visticamāk būs tūļāšanās visu laiku...

Protams, visās sistēmās ir savi izņēmumi utt. brīnumi :))

Veiksmi visiem, cerams jaunais gads atnesīs jaunas vēsmas :))
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.getawayclub.net/silvestrs
noni
Līderis
Līderis



Male Number of posts : 100
Age : 61
Tavs sakāmais citiem : Izmantojiet šo unikālo iepēju mainīt savu dzīvi!!!!!!!!
Registration date : 17.09.07

Varbūt ir vērts dalīties pieredzē?? Empty
PostTēma: Re: Varbūt ir vērts dalīties pieredzē??   Varbūt ir vērts dalīties pieredzē?? Icon_minitimePirmdiena Janvāris 07, 2008 12:15 am

Ļoti šaubos,vai mūsu kluba līderiem būtu kas īpaši slēpjams no pārējiem,bet liekas šajā biznesā vis ir tik saprotams un caurskatāms,ka noslēpt šeit nekas nav iespējams !!!Jo katram ir iespēja jeb kurā brīdī paskatīties kā veicas jūsu kolēģiem jūsu struktūrā.Kā klājas augstāk stāvošiem sponsoriem!Pat kādi panākumi ir paralēlstruktūrās un pat pilnīgi svešās sruktūrās,....ja vien jūs zināt jums interesējušos linkus.Pat katra finansiālie sasniegumi ir kā uz delnas!!!!Kas citos MLM biznesos ir diezgan lielā slepenībā!!!!!Mūsu klubs ir super lielisks!!!!Un piedāvātās iespējas -fantastiskas!!!!!!Vaina ir cilvēkos pašos!!!Bieži vien cilvēkiem,kuriem piedāvājam mūsu iespēju ir ne jau tik daudz naudas atrunas,cik baiļu sajūtas!!!Jā jā BAILES būt apsmietiem no paziņu-draugu (tādiem kas nav saskārušies ar MLM un kuri uzskata ,ka iznemot tradicionālo darbu -strādāt kāda labā 8;12,vai pat 16 stundas dienā un saņemt par to algas griestus-200;300;vai 400 ls/mēnesī tas tik ir darbs!!!!) puses,ka ar MLM pelnīt naudu ir apkaunojoši!!!!Bailes pamēģināt dzīvē ko jaunu!!!!!Bailes riskēt iegūldīt nelielu summu pašam savā biznesā!!!Tanī pat laikā vieglprātīgi-iztērē milzīgas summas pilnīgi nevajadzīgās un pats galvenais peļņu nenesošās lietās!!!!Bailes uzņemties atbildību par iesākto!!!Jo cik nav mūsu struktūrās tādu,kuri ir kļuvuši par mūsu kluba biedriem un tas arī viss!!!!Tālākas darbības nav!!!Un tad paši sūdzas ka viņi ir piekrāpti!!!Kompānija slikta!!!Bet neviens viņus nav piemānijis.Viņi paši ir sevi piemānijuši!!!Slinkums un kūtrums ir daudzu mūsu tautiešu neapmierinātās dzīves iemesls!!Esiet paši savas laimes kalēji!!!Tad neviena valdība un inflācija jūs nesalauzīs!!!Piedodiet ja kādam likos par skarbu.....Novēlu vienmēr turēt roku uz dzīves pulsa un no dzīves ņemt to ko viņa attiecīgajā brīdī piedāvā!!!!Getaway rullē!!!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.getawayclub.net/noni
Sponsored content





Varbūt ir vērts dalīties pieredzē?? Empty
PostTēma: Re: Varbūt ir vērts dalīties pieredzē??   Varbūt ir vērts dalīties pieredzē?? Icon_minitime

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Varbūt ir vērts dalīties pieredzē??
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
GetawayClub Latvia Forums :: Foruma kopīgas diskusijas-
Pāriet uz: