GetawayClub Latvia Forums

Uzmanību! Reģistrācija TIKAI ar GetawayClub niku!

SatursPortaleMeklētReģistrētiesIeiet

Sveiciens no GetawayClub foruma Administrācijas!

Go down 
AutorsZiņojums
GetawayClub Latvia
Admin
GetawayClub Latvia

Male Number of posts : 17
Registration date : 27.08.07

Sveiciens no GetawayClub foruma Administrācijas! Empty
PostTēma: Sveiciens no GetawayClub foruma Administrācijas!   Sveiciens no GetawayClub foruma Administrācijas! Icon_minitimeSvētdena Septembris 16, 2007 1:52 am

Sveicu visus GetawayClub biedrus šajā forumā!

Man ir patiess prieks beidzot atvērt GetawayClub forumu Latvijā!

No rītdienas, jeb 17. septembra tiks oficiāli prezentēts un visiem atklāts šis forums, kas katram dos iespēju to izmatot kā instrumentu sava biznesa vizualizēšanā. Es ikvienu šī foruma dalībnieku aicinu dalīties sava biznesa sasniegumos un padalīties ar savu biznesa taktiku, lai mēs katrs būtu ieguvēji. Būsim pieklājīgi un respektēsim cits citu! Es katram atgādinu, ka jaunu cilvēku reģistrācija tiek apstiprināta divu stundu laikā, jo katrs tiek pārbaudīts GetawayClub sistēmā. Forums ir ļoti funkcionāls un interesants, tāpēc novēlu katram patīkamu tā lietošanu, bet lūgums nesūtīt jautājumus par foruma lietošanu, jo tam ir domāta foruma FAQ. Tur var atrast visus aktuālākos jautājumus un atbildes uz tiem. Es iepriekš atvainojos, ka šī informācija ir angļu valodā, bet ar laiku visi teksti tiks tulkoti uz latviešu valodu. Ja ir radušies jautājumi uz kuriem nevarat atrast atbildes, tad sūtiet man e-mailu un es centīšos visiem laicīgi atbildēt. Novēlu visiem veiksmīgu un ātru biznesu!

P.S. Visiem informācijai! Ikviens saviem cilvēkiem var norādīt www.getawayclub.lv saitu no kura ikviens var ienākt GetawayClub Latvia forumā.

Ar cieņu, GetawayClub Latvia Administrācija
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.getawayclub.lv
rindous
Praktiķis
Praktiķis
rindous

Male Number of posts : 27
Registration date : 14.09.07

Sveiciens no GetawayClub foruma Administrācijas! Empty
PostTēma: 5o-tais   Sveiciens no GetawayClub foruma Administrācijas! Icon_minitimeCeturtdiena Septembris 20, 2007 3:40 pm

"saule71" ir piereģistrējusies, un nu mums ir jau 50 reģistrēti lietotāji! cheers
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.getawayclub.net/rindous/0/en/join.html

Sveiciens no GetawayClub foruma Administrācijas!
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1