GetawayClub Latvia Forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GetawayClub Latvia Forums

Uzmanību! Reģistrācija TIKAI ar GetawayClub niku!
 
SatursPortaleMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Arhīvs. Pirmās četras vēstules getawayclub lv komandai.

Go down 
AutorsZiņojums
cordi
Līderis
Līderis
cordi


Female Number of posts : 68
Age : 60
Registration date : 27.08.07

Arhīvs. Pirmās četras vēstules getawayclub lv komandai. Empty
PostTēma: Arhīvs. Pirmās četras vēstules getawayclub lv komandai.   Arhīvs. Pirmās četras vēstules getawayclub lv komandai. Icon_minitimeSvētdena Septembris 16, 2007 2:25 pm

30.augusts, 2007.g.
Sveiciens mūsu Getawayclub lv komandai!

Ar šo vēstuli uzsāku regulāru savas komandas informēšanu par mūsējo panākumiem Latvijā un ne tikai!

Sākotnēji, lai jūs saprastu, par ko ies runa, atgādinu-
Kā notiek peļņa, izejot matricas:


Bronza – 50$
Sudrabs – 200$
Zelts – 2000$
Platīns – 10 000$


Un tā. Es personīgi ( arī vīrs un dēls) startu uzsākām 16.augustā. Dēls dienu vai divas vēlāk. Pirmos 50$ es saņēmu 19.augustā. Nedaudz vēlāk arī vīrs un dēls.Uz doto brīdi esmu Sudraba matricas virsotnē un tuvojos tam, lai saņemtu nākamo maksājumu – 200$.

Bet man ir VĒL labāki jaunumi! cheers
Mūsu struktūrā uz šodienu ir 38 cilvēki, no kuriem pieci ir nokļuvuši Silver matricā un tātad visi saņēmuši pirmos 50$!!! Lūk ir šie laimīgie ;):


Apsveicam sekojošu niku
īpašniekus: /Cordi/, /Rindous/, /Fits/, /prieks/, /cordia/ un /fitt1/!!!

Jā, starp citu, mums nupatās , aizvakar vakarā ir startējusi ĻOTI aktīva un enerģiska dāmu komanda ar /vitaz/ un /sancho/ priekšgalā!

Ceru drīzumā,domāju tuvākajās divās-trīs dienās, jūs informēt par nākamajiem mūsu komandas cilvēkiem , kas saņems pirmo peļņu un par tiem,kas nokļuvuši Sudraba un Zelta matricās.
Lūdzu sekojiet savai atrašanās vietai savā matricā! Esiet aktīvi! Jūs taču atnācāt naudu nopelnīt ! Vai ne? 8)
Tiklīdz kaut kas nav skaidrs, jautājiet saviem cilvēkiem, kas jūs uzaicinājuši. Tinciniet viņus par visu!Dariet visu,lai pēc iespējas ātrāk izprastu šī biznesa darbības principus un kļūstiet par savas komandas līderiem, lai iegūtu savus līderus!
Veiksmi mums visiem!

Ar cieņu,
Cordi
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.getawayclub.net/Cordi/0/en/join.html
 
Arhīvs. Pirmās četras vēstules getawayclub lv komandai.
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
GetawayClub Latvia Forums :: GetawayClub Foruma tēmu arhīvs-
Pāriet uz: